16 Ekim 2017

ADANA'DA GAYRİMENKUL DANIŞMANI KAVRAMI DEĞİŞİYOR.


KW KELLER WİLLİAMS KİLİKYA EĞİTİM VE KOÇLUK FAALİYETLERİ  İLE SEKTÖRDE İŞ YAPAN DANIŞMANLARA KÜLTÜR ODAKLI  YENİ BİR BAKIŞ AÇISI OLUŞTURULUYOR.Adana'da Sn Turhan ÜÇGÜL'ün girişimleri ile KellerWilliams Klikya ofisini teşkil edilerek hizmet vermeye başlamıştır. 
 


Keller Williams Klikya

 Keller Williams Klikya , Gayrimenkul sektöründe iş yapan danışman odaklı eğitim ve koçluk,satış ve pazarlama  firmasıdır Kazanmak için öğrenmek sloganı ile yalnızca Kendi bünyelerinde faaliyet gösteren  danışmanlar değil diğer firmalarda işlem yapan piyasa aktörlerini de bu anlamda  katkıda bulunmayı görev edinmişlerdir.


    Yanda görülen eğitim programının çercevesinde,Adana Keller williams Kilikya ,bünyelerindeki veya  misafir olarak eğitim programına katılan danışmanların,
- Hayatına dokunarak, 
-Verilecek güçlendirilmiş eğitimlerle kişisel bakış acılarını kültür odaklı değiştirmeyi,
- Danışmanların muhteşem bir kariyeri ulaşabilmelerini ateşlemek için yapılabileceklerini ortaya koymayı,
-başarı için zaman yönetimini alışkanlıklarının kazandırılmasını,


    İgnite eğitimleri ile de mesleki bilgi ve becerilerinin arttırlması,iş yapabilme yeteneklerinin kültür esaslı geliştirlmesini hedeflemektedir.
 Bizde bu uzun soluklu ,nezih bir ortamda gerçekleştirilen , eksiksiz mehazlarla donatılmış,bu eğitim programına  iştirak etmekteyiz.

Gözlemlerimizve kanatimiz odur;KW kilikya çalışmaları ve kurum kültürü ile Adana'da gayrimenkul danışmanı kavramını değiştirerek,sektöre nitelikli bir bakış acısı ile nicelikli ve yetişmiş gayrımenkul danışmanları kazandıracaktır.Çalışmalarında başarılar dileriz.